• ShudowGun THD
  Подготовка к профессиональным ногтевым конкурсам;
  Бесплатные семенары и мастер-классы.
 • Повышение квалификации мастеров; 
  Обучение по наращиванию ресниц; 
 • Дизайн ногтей с помощью цветных акрилов и гелей; 
  Ручная роспись ногтей; 
 • Маникюр (все виды); 
  Моделирование акриловых гелевых ногтей; 
 • Сеть обучающих центров по маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц
 • Сеть обучающих центров по маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц
 • Сеть обучающих центров по маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц
 • Сеть обучающих центров по маникюру, моделированию и дизайну ногтей, наращиванию ресниц
Вас интересует наращивание и моделирование ногтей? Вы осваиваете гелевую и акриловую технологию? Идете в ногу с развитием маникюрной индустрии? Тогда добро пожаловать к нам! Все девушки любят ухоженные ногти и привлекательный маникюр. Наращивание и моделирование ногтей прочно вошло в нашу жизнь благодаря практичности и малым временным затратам. В этом блоге собрана самая полная информация по современным технологиям ухода и создания искусственных ногтей, брендовым материалам, салонным инструментам. Видео- и фото-мастер-классы, обзоры продукции, свотчи лаковых новинок, интересные заметки, советы новичкам и профессионалам – наш сайт даст ответы на все ваши вопросы, поможет решить проблемы и покажет новые пути развития. Также у нас вы можете узнать о педикюрных аспектах, наращивании ресниц, применении различных инструментов и материалов. Яркие фото создают иллюзию присутствия в салоне красоты, рядом с мастером-профессионалом, который доступно поведает вам о наращивании ногтей, особенностях работы с гелем и акрилом, о моделировании, о покрытии популярными ныне гель-лаками. Наращивание и моделирование ногтей – это просто! Сомневаетесь? Мы развеем ваши сомнения и неуверенность. Заходите к нам за новостями, творческим вдохновением и профессиональным ростом!
Контактный телефон (093) 795-23-20.

Манікюр за фен-шуй 20157-01-2015, 15:29

Східне вчення про гармонію — фен-шуй, на протязі багатьох тисячоліть користується популярністю серед багатьох людей по всьому світу. Більш того, фен-шуй вже міцно увійшов до нашого життя та втілився в різноманітні сфери. Погодьтесь, що серед ваших знайомих є люди, які роблять ремонт у квартирі тільки по фен-шуй або розставляють меблі згідно зі східним вченням. Однак мало хто знає, що в манікюрі також можна використовувати філософію фен-шуй, аби змінити своє життя на краще! Якщо ви ще не робили такий манікюр, то спробуйте обов’язково. Ну а основні правила створення актуального манікюру по фен-шуй ми розглянемо далі.


Манікюр за фен-шуй 2015


Почнемо з того, що будь-яка жінка бажає зробити свою зовнішність гармонічною та привабливою. Про це потурбувалась сама природа. І розвиток філософії фен-шуй якраз стало в нагоді, адже пошук гармонії знайшов своє відображення у жіночому мистецтві краси — манікюрі. Тому звернувши увагу на деякі нюанси манікюру по фен-шуй, ви не тільки підкреслите свою красу, але й забезпечите собі успіх в житті, чудовий настрій та позитивну енергію. Більш того, привабливий дизайн нігтів здивує вас та оточуючих неймовірною оригінальністю.

Правила створення манікюр за фен-шуй


Спочатку виберіть пальці, на яких ви будете робити акцент. Після чого виберіть колір, яким ви їх виділите (як правило, відтінок відповідає стихії) і доповніть дизайн малюнком або прикрасами для нігтів.


За правилами фен-шуй, права рука віддає енергію, а ліва — приймає. Тому кольорові акценти варто зробити на пальцях правої руки (безіменний палець). Також можна робити акцент на пальцях, вивчивши значення їх по фен-шуй. Наприклад, якщо ви хочете поліпшити справи в бізнесі, то варто зробити кольоровий акцент на великому пальці правої руки. Дружні взаємовідносини символізує безіменний палець, а ось вказівний палець є показником невдоволення собою, тож на ньому акцент не роблять в манікюрі. Також не варто виділяти середній палець, тому як він символізує образи та невпевненість у собі. Мізинчик правої руки — оберіг родини, який передбачає спокійні та щасливі взаємовідносини.


Манікюр за фен-шуй 2015


Щодо значення пальців на лівій руці, то великий палець символізує стурбованість, невиправдані сподівання та стурбованість; вказівний — символ наших страхів, комплексів та фобій; середній вказує на щось нове в сексуальній сфері; безіменний — смуток, а мізинець — зраду, брехню.


Окрім цього, існує теорія, за якою рахується що середній та безіменний пальці обох рук є особливо важливими у манікюру за фен-шуй. Середній палець оберігає заступник Сонце, тому виділивши його, ви прирікаєте себе на успіх. А безіменний палець знаходиться під владою Сатурна і символізує успіх у творчості, бізнесі та дуже гарну кар’єру.


Не варто забувати про те, що для гармонійного завершення манікюру за фен-шуй дуже важливо вибрати правильний відтінок кольорового лаку. Найбільш популярними є:

·білий та його похідні — символізує чистоту та невинність, спокій та внутрішню гармонію;

·зелений — символ здоров’я;

·жовтий та золотистий — сила духу і тіла;

·червоний — щастя;

·блакитний вказує на гармонію;

·рожевий — жіночність, молодість;

·бірюзовий символізую фінансовий успіх.


Пам’ятайте що манікюр має вам подобатись та піднімати настрій, інакше нічого не вийде. Тому для створення манікюру за фен-шуй використовуйте тільки якісну продукцію, наприклад ту, яка є в асортименті нашої інтернет-крамниці.

Успіхів вам та всього найкращого в Новому році!

Посмотрели: 917 Опубликовал: nailmix Комментарии: 0
смотреть фильмы онлайн Каталог статей Top4ik

Топ новостей

Информеры

Опрос

Кем Вы являетесь?
Мастер ногтевого сервиса
Любитель самоучка
Интересуюсь ногтями
Читатель

ФОТО